Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Pentru fumatori

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro » Sanatate / Medicina Subiectul anterior
Subiectul urmator
Pentru fumatori
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
neWGen | Silu
Helper
Helper

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback Pentru fumatori (Sam Apr 19, 2008 4:10 pm) Raspunde cu citat (quote)
N-am stiut unde sa postez asa k am pus aici big grin

<br><font>Still Smoking? Watch This - Click here for more amazing videos</font>
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

PHANTOM's Free Games

Adauga si reclama ta, aici !

CALINUSH
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trackback $$$ - scump dohanu (Sam Apr 19, 2008 4:56 pm) Raspunde cu citat (quote)
Cauta una si cu cafeaua....ca oricum nu fumez....
Bun videoclipu` ar trebui postat pe mai multe forumuri sau prin orash la reclamele alea care le avem....( crezi ca ii intere pe aia....dai banu si pun ce vrei )
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
PoSeiDoN
Membru ****
Membru ****

Data inscrierii: 14/Aug/2007

Trackback (Sam Apr 19, 2008 5:05 pm) Raspunde cu citat (quote)
Iti strici si bani si sanatatea ...

O mare prostie'
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
dT3.
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 13/Aug/2007

Trackback (Sam Apr 19, 2008 7:06 pm) Raspunde cu citat (quote)
Interesant. Asteptam ce zic fumatorii de pe forum ... parca-mi imaginez cum arata plamanii lor ... baaa
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
Yoyo'
Membru
Membru

Data inscrierii: 16/Aug/2007

Trackback (Sam Apr 19, 2008 7:25 pm) Raspunde cu citat (quote)
sick dude!

no fumegatori... ce asteptati? lasati tzigarile apucati-va de chipsuri happy
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger Numarul ICQ                                                          Bookmark and Share   
CALINUSH
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trackback La mine... (Sam Apr 19, 2008 8:59 pm) Raspunde cu citat (quote)
Daca pun gura pe un chips trebe sa o termina pe toata...asa mai bine nu vreau...
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
ecko
Warn 40%
Warn 40%

Trackback (Sam Apr 19, 2008 11:06 pm) Raspunde cu citat (quote)
PoSeiDoN a scris:

O mare prostie'

te simti ? :(
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
PoSeiDoN
Membru ****
Membru ****

Trackback (Dum Apr 20, 2008 7:32 am) Raspunde cu citat (quote)
ecko a scris:
PoSeiDoN a scris:

O mare prostie'

te simti ? :(

Nu. lol
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
SuSa
Membru *****
Membru *****

Trackback (Dum Apr 20, 2008 7:37 am) Raspunde cu citat (quote)
Din proprie experienta va sfatuiesc sa va lasati big grin. Dupa lungi incercari am reusit si eu aceasta mare performanta. Hai sa va vad care sunteti mai ambitiosi. Eu fumez de 4 ani si am reusit sa ma las.
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
Dan
Administrator
Administrator

Data inscrierii: 11/Aug/2007

Trackback (Dum Apr 20, 2008 7:41 am) Raspunde cu citat (quote)
straight face ... tare faza ... Asta ar trebui sa ne dea de gandit .... Poate reusim sa ne lasam de fumat straight face .... worried

PS: Silu, e bine unde ai postat, asta tine de sanatate ...
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
neWGen | Silu
Helper
Helper

Trackback Update :) (Mar Iul 14, 2009 8:28 pm) Raspunde cu citat (quote)

<font>Quit Smoking - More free videos are here</font>
lexus
Incepator
Incepator

Data inscrierii: 04/Aug/2015

Trackback (Vin Feb 17, 2017 10:56 am) Raspunde cu citat (quote)
Se poate lua si nicorix pentru a mai rari numarul de tigari pe care il fumezi.
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro » Sanatate / Medicina Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan