Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Numai mie imi apare chestia asta ?

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Administrativ & Tehnic » Probleme de functionare Subiectul anterior
Subiectul urmator
Numai mie imi apare chestia asta ?
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
CALINUSH
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trackback Numai mie imi apare chestia asta ? (Mar Mai 26, 2009 8:10 pm) Raspunde cu citat (quote)

Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

Suplimente nutritive

Adauga si reclama ta, aici !

Hypno
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 14/Aug/2007

Trackback Re: Numai mie imi apare chestia asta ? (Mar Mai 26, 2009 9:38 pm) Raspunde cu citat (quote)
CALINUSH a scris:

nu nu
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
Dan
Administrator
Administrator

Data inscrierii: 11/Aug/2007

Trackback (Mar Mai 26, 2009 10:41 pm) Raspunde cu citat (quote)
Asa apare cand pica serverul mysql (coorentul, bata-l ...)
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
CALINUSH
Moderator
Moderator

Trackback (Mie Mai 27, 2009 8:35 am) Raspunde cu citat (quote)
Dan a scris:
Asa apare cand pica serverul mysql (coorentul, bata-l ...)

Cat frantz ai factura pe luna ?!?? Sau ii confidential ce si cum devil ; sau de unde ... devil
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
KaDaVrU
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 30/Mar/2008

Trackback (Mie Mai 27, 2009 1:25 pm) Raspunde cu citat (quote)
si eu pateam cateodata ... dar de multe ori dadeam un refresh si mergea...alte ori asteptam un timp happy
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
neWGen | Silu
Helper
Helper

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback (Mie Mai 27, 2009 4:37 pm) Raspunde cu citat (quote)
ieri toata ziua chestia asta mi-o atata-o :(
Dan
Administrator
Administrator

Trackback (Joi Mai 28, 2009 8:58 am) Raspunde cu citat (quote)
A cazut serverul de mysql din nou ... at wits' end .. atunci arata asa, sau cand pica curentul de la serverul pe care e hostat siteul (forumul) ...
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
VASY
Membru VIP
Membru VIP

Data inscrierii: 30/Ian/2008

Trackback Re: Numai mie imi apare chestia asta ? (Mie Mar 23, 2011 6:15 pm) Raspunde cu citat (quote)
CALINUSH a scris:

Azi tot imi aparea aceasta eroare, apoi un timp nu mai aparea...si tot asa....
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
Dan
Administrator
Administrator

Trackback (Joi Mar 24, 2011 1:24 am) Raspunde cu citat (quote)
Serverul de hosting a avut diaree ...
ecko
Warn 40%
Warn 40%

Data inscrierii: 14/Aug/2007

Trackback (Joi Mar 24, 2011 6:52 pm) Raspunde cu citat (quote)
da calinush .. iti apare eroare aia, daca dai f5 de 5 ori in 5 minute worried
CALINUSH
Moderator
Moderator

Trackback (Joi Mar 24, 2011 7:20 pm) Raspunde cu citat (quote)
ecko a scris:
da calinush .. iti apare eroare aia, daca dai f5 de 5 ori in 5 minute worried

Hat persze.

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Administrativ & Tehnic » Probleme de functionare Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan