Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Vezi programe TV Online

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro » Televiziune & Radio Subiectul anterior
Subiectul urmator
Vezi programe TV Online
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
zag
Warn 50%
Warn 50%

Data inscrierii: 30/Dec/2008

Trackback Vezi programe TV Online (Joi Feb 12, 2009 4:12 pm) Raspunde cu citat (quote)
Am gasit un site care ofera o lista numeroasa cu programe Tv straine si romanesti

Cei care sun interesati sa intre pe [CENZURAT]

EDITAT DE MODERATOR: Pentru asta, te alegi cu un warn !

http://tvonline.3x.ro
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

gazduire Web Profesionala

Adauga si reclama ta, aici !

CALINUSH
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trackback Cred ca meriti warn sau ban pe forum ! (Joi Feb 12, 2009 4:19 pm) Raspunde cu citat (quote)
Cum poti sa fii atat de ipocrit ??!!!!?! waiting
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
Inmortal
Spammer
Spammer

Data inscrierii: 01/Iun/2009

Trackback (Mie Iun 10, 2009 10:49 am) Raspunde cu citat (quote)
CALINUSH nu te supara dar cred ca lai luat prea atare
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
CALINUSH
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trackback Inmortal (Mie Iun 10, 2009 5:14 pm) Raspunde cu citat (quote)
Inmortal a scris:
CALINUSH nu te supara dar cred ca lai luat prea atare

Esti nou, nu te supara, dar informeaza-te, cugeta, sau numara pana la 11, inainte sa postezi pe forum.
De ce ?! Deoarece nu stii despre ce e vorba.
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
Mihaix
Incepator
Incepator

Data inscrierii: 12/Iun/2017

Trackback (Lun Aug 07, 2017 12:08 pm) Raspunde cu citat (quote)
Parca la televizor, la televizor.
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro » Televiziune & Radio Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: