Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Pachetul 4 in 1 de la Germanos

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> GSM / SMS » Abonamente si servicii Subiectul anterior
Subiectul urmator
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
Cobr4
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 23/Ian/2008

Trackback Pachetul 4 in 1 de la Germanos (Lun Aug 02, 2010 5:49 pm) Raspunde cu citat (quote)

Oferta 4 in 1 va cuprinde urmatoarele servicii: serviciu fix de voce, internet broadband, TV Romtelecom si optional serviciu de telefonie mobila COSMOTE.

Numai la Germanos ai: Abonamente Televiziune, Abonamente Internet, Abonamente Voce si Abonament COSMOTE "Cosmote in Retea" si la orice combinatie beneficiezi de reducere de 2 euro lunar.
Pret: de la 8,3 euro
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

Adauga si reclama ta, aici !

costea17k
Incepator
Incepator

Data inscrierii: 04/Feb/2015

Trackback (Mie Feb 04, 2015 4:50 pm) Raspunde cu citat (quote)
M-au saracit de bani cei de la Telekom. Platesc peste 200 RON lunar. Nu stiu cea fost in capul meu sa-mi fac FREE M nelimitat. Acum trebuie sa astept 2 ani ca sa inchid abonamentul.
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> GSM / SMS » Abonamente si servicii Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: