Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Cluburi de Arte Martiale din Baia Mare

Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Sport » Arte martiale / K1 Subiectul anterior
Subiectul urmator
Cluburi de Arte Martiale din Baia Mare
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
Ilusion
Incepator
Incepator

Data inscrierii: 11/Iun/2012

Trackback salut (Joi Iun 28, 2012 5:32 pm) Raspunde cu citat (quote)
Eu am fost acolo si mi-a zis fata aia ca se face thai box oare sa fie box thailandez (muay thai) si nici nu am auzit de vreun antrenor emerit sa predea acolo.. cat despre jiujitsu ii las pe altii sa fie ninjalai tongue
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

PHANTOM's Free Games

Adauga si reclama ta, aici !

sofian1
Incepator
Incepator

Data inscrierii: 17/Apr/2010

Trackback Re: Salut (Vin Sep 21, 2012 8:31 pm) Raspunde cu citat (quote)
Ilusion a scris:
Pacat fiindca am o oarecare atractie fata de sportu respectiv pana apare si in Baia Mare eu nu caut o arta martiala care sa imbine mai multe tehnici eu caut o arta care sa fie cat mai eficienta, sa o aplici in caz la ananghie , sa stii ca te bazezi pe tine cat de cat,sigur ca exista solutii in astfel de cazuri fuga sau sa nu bagi de seama smecherasii de cartier iti vezi de drum in ziua de azi nu stii niciodata peste cine dai pe strada e necesar un minim de tehnici de aparare dar nu vreau sa fac doar de frumusete,sau sa ma dau mare vezi ...ma ca fac karate sa nu iti dau 2 sau ceva de genu...nu e cazul fuga te scoate din belele in cele mai multe cazuri..ex: ma duc cu prietena in club se leaga de ea esti buna esti nu stiu ce fiind cu ea normal ca te bagi ca mna vede si ea ca te bagi ai curaj chiar daca o iei laughing da te bagi asa..caut un sport care sa puna cat mai mult accent si eficienta intr`o situatie reala si kickbox era un inceput bun acuma pana apare in Baia Mare ma reorientez daca are cineva cateva idei, sugestii cu toata placerea...am dat exemplul de mai sus asa nu ca as fi toata ziua in club era un exemplu si in acel exemplu cam ca toata lumea vreau sa ma descurc onorabil happy .

am inceput antrenamentele de arte martiale mixte, kickbox/bjj, te astepam si pe tine la sala...
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Sport » Arte martiale / K1 Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan