Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Cele mai bune mesaje de Ziua Indragostitilor

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> GSM / SMS » SMS Subiectul anterior
Subiectul urmator
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
Dan
Administrator
Administrator

Data inscrierii: 11/Aug/2007

Trackback Cele mai bune mesaje de Ziua Indragostitilor (Sam Feb 13, 2010 4:14 am) Raspunde cu citat (quote)

Cele mai frumoase mesaje de Valentines Day:

1. Daca as planta o floare, de fiecare data cand ma gandesc la tine, as merge acum printr-o gradina plina de flori, fara sa ii mai gasesc capatul.

2. Cineva a intrebnat ce ii face pe oameni fericiti. Unii au raspuns ca bogatia, altii – celebritatea. Ma gandeam la asta atunci cand am primut SMS-ul de la tine. Am zambit si am raspuns ca pe mine asta ma face fericit.

3. M- am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede,m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine.Abia atunci am realizat cat de bogat sunt!

4. Chiar daca am tuse, durere-n gat, frisoane si stari de oboaseala, cu sau fara gripa porcina...dragostea pentru tine ma baga-n boala.

5. Esti un trandafir crescut in inima mea. Promit sa-ti fiu aer, apa, pamant. Dar tu trebuie sa-mi promiti ca vei inflori numai pentru mine.

6. Voi merge alaturi de tine pe strada cu o conditie: ascundeti aripile pentru ca lumea sa nu stie ca esti ingerul meu!

7. Te iubesc cu foc de cand eram cat Boc, multi ne-au improscat cu laturi dar noi ne-am simtit siguri pe noi...ca Videanu intre borduri.

8. Nu iti voi scrie o poezie, nu voi folosi cuvinte alese... iti voi spune doar ca TE IUBESC mai mult decat orice.

9. Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte. Te iubesc!

10. Te-am cunoscut in clipe grele,
Cand sufletul mi-era pustiu,
Si m-am indragostit de tine,
Fara sa vreu fara sa stiu.
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

gazduire Web Profesionala

Adauga si reclama ta, aici !

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> GSM / SMS » SMS Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan