Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Educatia Din Romania

Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Educatie si Societate » Educatie Subiectul anterior
Subiectul urmator
Educatia Din Romania
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
CALINUSH
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trackback Parca am mai trait, yo o viata, nu tu :P (Sam Iun 13, 2009 5:58 pm) Raspunde cu citat (quote)
naked a scris:
NU o fac pt cartea de munca .... am o ambitie personala si o promisiune facuta cuiva drag straight face

Poate ma inshel : " Da iubi, daca faci facultatea esti alt om...poti ajunge cineva ... " s.a.m.d. CORECT ?
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

Adauga si reclama ta, aici !

neWGen | Silu
Helper
Helper

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback (Sam Iun 13, 2009 6:03 pm) Raspunde cu citat (quote)
CALINUSH a scris:
Faza e ca trebuie facuta ca se cunoaste la cartea de munca...
Deci Silu ma iei cu tine ?

Stai sa vad cat iau la bac worried si apoi mai discutam , dar daca chiar vorbesti serios , te iau laughing
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
Inmate001
Membru *
Membru *

Data inscrierii: 12/Feb/2009

Trackback (Sam Iun 13, 2009 7:41 pm) Raspunde cu citat (quote)
VASY a scris:
laughing))))))))))))))))))))))))))))) duamne....esti fenomenal mai Caline ;) love struck ......

P.S. Inmate ce mai face varuto smug ?

cu mine vb ? confused confused confused

de acord cu naked ... pe langa ca in scolile din romania sunt destule materii care sunt pe langa, calitatea lasa de dorit
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
Inmortal
Spammer
Spammer

Data inscrierii: 01/Iun/2009

Trackback (Dum Iun 14, 2009 2:06 pm) Raspunde cu citat (quote)
da CALINUSH stau in Hotvon are vreo problema ma mai faceti si tigan nu ? angry
No Reason
Helper
Helper

Data inscrierii: 24/Ian/2009

Trackback (Dum Iun 14, 2009 2:12 pm) Raspunde cu citat (quote)
Inmortal a scris:
da CALINUSH stau in Hotvon are vreo problema ma mai faceti si tigan nu ? angry

OFF: Cum sa exlic.... Nu stiu cat timp o sa va mai distratie cu el, dar ii spun eu; Inmortal, esti penibil, tu si posturile tale. Termina omule, nu mai fi asa deplorabil. Am inteles ca este libera exprimarea, dar te faci de toata cacaoa... In alte amanunte nu ma bag, ca numa-i te superi, si nu asta imi este intentia. Fi macar unpic mai serios.

E plin forumul de magariile tale. Ca sa obtii respect si alte lucruri ( sau care iti este scopul tau aici ), nu trebuie sa fi asa "rank-ist", si prost. Daca atata poti, scuza-ma ca m-am adresat ti-e... Eu doar spun...

ON: Nu prea am ce sa zic. Nu sunt in cunostinta de cauza, dar banuiesc cum e invatamantul... Liceul 1 ( din Baia Mare ), le intrece pe toate ( sensul negativ ). Eu voi fi trist cand termin a 12-a ( daca o termin ), ca nu voi mai avea atata amuzament in viata.

Cum sa-l lesi pe elev sa-si treaca singur medile de sfarsit de an, si sa-si motiveze singur absentele fara motivare... No comment
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj                                                           Bookmark and Share   
Inmortal
Spammer
Spammer

Trackback (Dum Iun 14, 2009 2:16 pm) Raspunde cu citat (quote)
BINE O SA LAS TOPICURI SI MESAJE CUM LE LAS SI PE FORUMUL ASASINI PANA ACUM AM VRUT SA VA RESPECT MAI MULT
No Reason
Helper
Helper

Data inscrierii: 24/Ian/2009

Trackback (Dum Iun 14, 2009 2:25 pm) Raspunde cu citat (quote)
Inmortal a scris:
mah am mai fost logat pe f multe forumuri eu ma tem sa nu iau Warn din cauza ca zic catre Bum sau Dan ce faci mah sau ceva de genul asta pana ma obisnuiesc cu oameni de pe aici....vad ca am devenit si Membru laughing....o sa vedeti ca mam schimbat

Pe acest forum, exista o solutie ( sper ca nu temporara ), acestei deficiente de'a'tale : Unpic mai jos de unde postezi acuma ( click ).

Alege... care crezi ca sar putea sa te duca pe drumul cel bun happy. Numa-i bine, si atentie, uitate la ce te intereseaza / doresti sa postezi de 10 ori, si citeste ceea ce doresti tu sa postezi de 20 de ori, dupa aia Trimite.
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj                                                           Bookmark and Share   
Inmortal
Spammer
Spammer

Trackback (Dum Iun 14, 2009 2:27 pm) Raspunde cu citat (quote)
nu ma mai credeti atat de prost o sa vedeti in timp nu am nevoie de nici o solutie
VASY
Membru VIP
Membru VIP

Data inscrierii: 30/Ian/2008

Trackback (Dum Iun 14, 2009 5:57 pm) Raspunde cu citat (quote)
Inmate001 a scris:
VASY a scris:
laughing))))))))))))))))))))))))))))) duamne....esti fenomenal mai Caline ;) love struck ......

P.S. Inmate ce mai face varuto smug ?

cu mine vb ? confused confused confused

de acord cu naked ... pe langa ca in scolile din romania sunt destule materii care sunt pe langa, calitatea lasa de dorit

vroiam sa zic inmortal...scz laughing
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
Inmortal
Spammer
Spammer

Trackback (Vin Iun 19, 2009 9:14 am) Raspunde cu citat (quote)
DE MINE ZICEAI CE FACE VARUMEO straight face ?
CALINUSH
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trackback (Vin Iun 19, 2009 5:34 pm) Raspunde cu citat (quote)
Inmortal a scris:
DE MINE ZICEAI CE FACE VARUMEO straight face ?

Cred ca urmeaza un ban pentru tine si " varuto " ...
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Educatie si Societate » Educatie Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan