Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

giftland.ro sunt niste tzepari !

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Webmaster Corner » Webmaster's News Subiectul anterior
Subiectul urmator
giftland.ro sunt niste tzepari !
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
pcman
Incepator
Incepator

Data inscrierii: 03/Apr/2009

Trackback giftland.ro sunt niste tzepari ! (Vin Apr 03, 2009 1:05 am) Raspunde cu citat (quote)
Am intrat doar sa anunt toti webmasterii de aici urmatorul lucru: ATENTIE la giftland.ro , sunt niste tzepari !!! Webmasterii care au facut link exchange cu acest site, sa-si verifice linkul ! In mod sigur nu o sa-si mai gaseasca linkul, pentru ca dupa o perioada de 1, 2 luni sterg linkul ! Deci, NU FACTI NICI UN LINK EXCHANGE cu giftland.ro ! Eu am dat link de pe 3 siteuri ale mele, catre un alt site de-al lor magazindeceasuri.ro , in schimbul unui link de pe giftland.ro catre un site de-al meu. SURPRIZA ! Dupa vreo 2 sau 3 luni, dispar linkurile de la ei din footer. Mizeaza pe faptul ca, dupa o perioada, nu mai verifica nici un webmaster faza cu linkurile, cu atat mai mult ca e LE de tip 3 way, si e mai greau sa-ti aduci aminte care linkuri catre cine le-ai pus si de ce ...

Asa ca, ATENTIE ! Nu faceti nici un Link exchange cu giftland.ro, magazindeceasuri.ro, anunturi-pe-net.ro, director.solutii-web.ro, magazindecadourionline.ro, corporategifts.ro . Toate sunt siteurile lor si trag tzepe !

Da Copy/Paste la acest mesaj, si pe alte forumuri, bloguri, etc, sa afle toti proprietarii de siteuri de inselaciunea pe care o face giftland.ro !
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

Reclama ta aici

Adauga si reclama ta, aici !

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Webmaster Corner » Webmaster's News Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: