Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

PHANTOM's Ipn Romania Radio

Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Televiziune & Radio » PHANTOM's Romania Radio Online Subiectul anterior
Subiectul urmator
PHANTOM's Ipn Romania Radio
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
Div
Helper
Helper

Data inscrierii: 12/Oct/2007

Trackback (Vin Mai 02, 2008 11:36 pm) Raspunde cu citat (quote)
Poi cand l-am tinut ultima oara deschis... doar eu cu varamea am ascultat straight face o zi intreaga... nu o intra nimeni d'oh.

Eu il tin, dar cine intra?
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

Suplimente nutritive

Adauga si reclama ta, aici !

Div
Helper
Helper

Trackback (Sam Mai 03, 2008 9:00 am) Raspunde cu citat (quote)
Scuzati de dublu post... Acum puteti folo http://phantoms-radio.no-ip.org:8000/listen.pls .

Radio-ul va fii deschis 4-5 ore pe zii... sau poate mai mult... dar am nevoie si eu sa ma joc... de aia nu il pot tine mai mult happy.
Radio-ul PHANTOMs Romania Radio va fii deschis intre orele : 13:00 pana la 15:30. A doua emisie va fii seara incepand cu orele 19:30 pana la 21:00. happy

PS : Nu se mai numeste PHANTOMs Ipn Romania Radio deoarece eu sunt pe RDS big grin
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
mikaitza
Helper
Helper

Data inscrierii: 20/Oct/2007

Trackback (Dum Mai 04, 2008 10:38 am) Raspunde cu citat (quote)
Man zi mie cum sa fac radio si poate ne complectam :-? numa nus cum face cu ip Un redirect ceva????
Div
Helper
Helper

Trackback (Dum Mai 04, 2008 4:09 pm) Raspunde cu citat (quote)
Te ajut eu... da add la : manutu_31 happy
GosthMan
Incepator
Incepator

Data inscrierii: 17/Aug/2007

Trackback (Lun Sep 01, 2008 10:03 am) Raspunde cu citat (quote)
pai daca vreti si daca dan e de acord se poate deschide un server care sa fie 24/24, numai ca o sa trebuiasca ca cineva sa emita pe el .
deasemenea se poate faca si host pe domeniul phantoms daca tot e phantoms
astept pareri
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
RHINO
Membru
Membru

Data inscrierii: 13/Aug/2007

Trackback (Lun Sep 01, 2008 10:42 am) Raspunde cu citat (quote)
Test forum
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
Lej
Membru ****
Membru ****

Trackback (Lun Sep 01, 2008 10:57 am) Raspunde cu citat (quote)
merge radio`ul acum ? ca nu am ce asculta big grin
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
RHINO
Membru
Membru

Trackback (Lun Sep 01, 2008 11:26 am) Raspunde cu citat (quote)
pai div era cu astea ...ar fi interesanta ideea ...da sti care ii faza ...ar trebui sa prezinte cineva mai matur aude vocea unui coptil laughing)) cineva mai matur ai fi super ...Good ideea
PbT - Adriano
Banned user !
Banned user !

Data inscrierii: 10/Ian/2008

Trackback (Lun Sep 01, 2008 12:53 pm) Raspunde cu citat (quote)
GosthMan a scris:
pai daca vreti si daca dan e de acord se poate deschide un server care sa fie 24/24, numai ca o sa trebuiasca ca cineva sa emita pe el .
deasemenea se poate faca si host pe domeniul phantoms daca tot e phantoms
astept pareri

buna ideea...am uitat programul cu care se emite...ca l-am avut instalat ... se poate si cu winamp dar functia cu microfon e naspa happy
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Televiziune & Radio » PHANTOM's Romania Radio Online Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan