Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Problema

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Hardware » Monitoare Subiectul anterior
Subiectul urmator
Problema
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
RHINO
Membru
Membru

Data inscrierii: 13/Aug/2007

Trackback Problema (Vin Iul 11, 2008 12:36 pm) Raspunde cu citat (quote)
astazi stau si joc cs linistit si dintr-o data mi se stinge monitoru asa sec...si calcu se pune in stand by singur surprise stie care care sa fie problema?
Sa fie oare de la caldura? k il tin cam 14 -15 ore deschis(pe zi) !!!! straight face straight face
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

Viziteaza blogul lui Dan

Adauga si reclama ta, aici !

neWGen | Silu
Helper
Helper

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback (Vin Iul 11, 2008 2:37 pm) Raspunde cu citat (quote)
poate ai apasat pe butonu' "sleep" si ti s-o pus pe stand by ... si io am langa backspace , "power" si mai apasam din greseala si direct mi se stingea pc-ul ... am patit de vreo 6 ori pana am scos butonu' :(
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
RHINO
Membru
Membru

Data inscrierii: 13/Aug/2007

Trackback (Vin Iul 11, 2008 2:42 pm) Raspunde cu citat (quote)
dap ! amu am incercat butoanele si am pe unul modul sleep ....am apasat din greseala pe el cred .. ms !
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
Dan
Administrator
Administrator

Data inscrierii: 11/Aug/2007

Trackback (Vin Iul 11, 2008 3:08 pm) Raspunde cu citat (quote)
Silu a scris:
... am patit de vreo 6 ori pana am scos butonu' :(

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor ... mai bine zis, ai aplicat metoda "romaneasca" ... rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
VASY
Membru VIP
Membru VIP

Data inscrierii: 30/Ian/2008

Trackback (Vin Iul 11, 2008 3:16 pm) Raspunde cu citat (quote)
metoda "romaneasca" laughing rolling on the floor laughing rolling on the floor
silu tastatura ta cate butoane lipsa are? laughing rolling on the floor
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
neWGen | Silu
Helper
Helper

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback (Vin Iul 11, 2008 4:18 pm) Raspunde cu citat (quote)
metoda romanesca cica laughing) .... nu da ii disperabil , vb fain pe mess si scriu nush ce tre sa dau backspace si apas pe power fara sa stiu si numa vad k mi se inchid toate , winamp , mess etc si am zis decat sa mai scutur norii de sfintii de 5 ori pe saptamana mai bine il scot ... cu o shurubelnitza gata o fo big grin happy

... mi-o zis fratemi-o sa intru in control panel etc etc si sa dezactivez butonu ( nush dak se poate ) ... apoi cine are vreme happy
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
VASY
Membru VIP
Membru VIP

Data inscrierii: 30/Ian/2008

Trackback (Vin Iul 11, 2008 4:25 pm) Raspunde cu citat (quote)
Io nu reusesc sa dezactivezi. intreabal pe fratito cum se face si zimi si mie
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Hardware » Monitoare Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan